Opinie

(…) Okazało się, że w tym samym czasie jest launch Designera Stron 2.0. Najśmieszniejsze jest to, że wcale nie miałem zamiaru go kupować (…)

Nie mogłem się powstrzymać przed zakupem i dokonałem go jeszcze tego samego dnia. (…)

Ogólnie kurs zwrócił mi się co najmniej 15 razy w ciągu tego roku. Więc jeżeli zastanawiasz się czy warto kupić. Warto. Polecam.


 

Zakupiłem u ciebie Designer Stron, część pierwsza oraz trzecia
i (…) Better Life.

Zaskoczył mnie najbardziej kurs Better Life. (…)
To był duuży, ogromny kopniak w tyłek, aby w końcu wziąć się za siebie, realizować swoje marzenia, iść do celu nie ważne co by inni mówili (…)

Kursy Designer Stron to był już totalny szok dla mnie.
Po co chodzić do szkoły 5 lat jak można (…) na podstawie tych kursów samemu się rozwijać.


 

(…) szkole się w tworzeniu stron internetowych. Głównie spodobał mi się WordPress i też właśnie w Designerze numer 2 było dużo o WordPressie. Z czego bardzo dużo się nauczyłem.

Chcę przede wszystkim podkreślić to, że Adrian bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia (…) i przedstawia to prostymi słowami. Po prostu nie używa jakiś skomplikowanych żargonów technicznych, których trudno zrozumieć, tylko krok po kroku wyjaśnia. Mówi dlaczego to działa tak nie inaczej.


 

Pracując w korporacji moim marzeniem było aby pracować pod palmą z drinkiem w ręku i dzięki kursom Adriana Bieniasa moje marzenia się spełniają (…) Twoje zdrowie Adrian. (…)

Zakupiłem Designer Stron 1.0, następnie 2.0 (…)

Obejrzenie tak dobrze zrobionych kursów w języku polskim było dla mnie czymś nowym.


 

Cześć Adrian. Ostatnio kupiłem Twój kurs Designer Stron 2.0. Jestem z niego absolutnie zadowolony. Takich produktów jak ten powinno być więcej na polskim rynku. (…)


 

Zakupiłem u Ciebie 3 kursy. Czyli Joomla, WordPress i o ile się nie mylę to był Bootstrap. (…)

Dzięki Tobie tak naprawdę pojąłem całą strukturę CSSa. Jak to wszystko działa, jakie to jest przydatne. (…) Praktycznie poznałem dzięki Tobie całą strukturę HTMLa. (…)

Nigdy nie wiedziałem jak pociąć szablon z Photoshopa do HTMLa. Dzięki Tobie się tego nauczyłem. (…)

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z Twoich kursów i oby tak dalej.


 

(…) Dzięki Twojemu kursowi rozwinąłem swoje umiejętności. A dzięki moim umiejętnościom rozwinąłem się w swojej pracy.


 

(…) Adrian w swoich kursach mówi o nowościach, które potrafią zainteresować zarówno początkującego jak i zaawansowanego webdesignera.

Widziałem bardzo dużo innych kursów tworzenia stron internetowych, lecz żaden nie usatysfakcjonował mnie tak jak kursy Adriana, który tłumaczy krok po kroku proces tworzenia witryny.

Wiele autorów kursów po prostu każe przepisać daną linijkę, a Adrian (…) tłumaczy na bieżąco wpisywany kod.


 

(…) Jestem posiadaczem wszystkich 3 części kursu (Joomla, WordPressBootstrap), w którym przekazana została kompletna w mojej ocenie wiedza, dzięki której jesteśmy w stanie stworzyć wymarzoną stronę internetową. Uważam, że zwartość merytoryczna kursu jest na wysokim poziomie i zadowoli zarówno początkujących jak i zaawansowanych adeptów sztuki tworzenia stron internetowych. (…)

Wszystkie zagadnienia opisywane są krok po kroku z obszernym wyjaśnieniem co odpowiada za taki, a nie inny efekt. (…)

Jeśli interesujesz się tematyką tworzenia stron internetowych i poszukujesz kursu, który pomoże Ci się tego nauczyć to nie znajdziesz nic lepszego. (…)


 

(…) krótko i na temat. Gdyby nie kursy Adriana to teraz prawdopodobnie nie zostałbym programista. Kursy są świetne.

Zacząłem od Designer Stron 1 i 2. A później to już jakoś poszło. Podsumowując Adrianie, oby więcej takich kursów. Czekam na kolejne części (…)


 

(…) Mówię o kursie WordPress, bo ten posiadam. Jest to najbardziej kompleksowy kurs na temat WordPressa dostępny w Polsce (…)


 

Za co lubię Designera Stron? Tutaj wszystko mam podane jak na tacy. (…)

Wszystko to jest pokazane i omówione w zrozumiały i bardzo praktyczny sposób (…)


 

(…) Kupowałem różne kursy od innych firm i tak naprawdę żaden z tych kursów nie dorasta Twojemu do pięt. (…)

Najbardziej jestem zadowolony z drugiej części Designera (…)

Dzięki Twoim kursom zarobiłem już parę ładnych groszy, bo zrobiłem w ciągu krótkim czasie jakieś 5-6 stron internetowych.


 

(…) z tego miejsca chciałabym tobie Adrian bardzo podziękować za to, że pojawiłeś się na polskim rynku z tak ogromną wiedzą i że w tak fajny sposób potrafiłeś ją przekazać dalej. (…)

Dzięki temu, że kupiłam u Ciebie kurs 3ds Maxa nie muszę już w tym momencie szukać żadnej innej szkoły (…)

Wszystko mam od Ciebie w kursach, które kupiłam. (…)


 

(…) niedawno zakupiłem kurs Projektowanie i Wizualizacja w Studio 3D Maxie. (…)

Jestem bardzo zadowolony z zakupionego tego kursu, dlatego też polecam swoim znajomym aby również go zakupili. (…)


 

W nadziei zwiększenia swojego warsztatu pojechałem na (…) kurs do Warszawy 3ds Maxa. Zapłaciłem za niego spore pieniądze i powiem Wam szczerze, że przesiedziałem tam 2 dni i również niemile się zaskoczyłem. (…)

Natknąłem się przypadkiem na Adriana Bieniasa, który również przekazywał wiedzę. Z tym, że sposób oraz jego całkowita wiedza różniła się diametralnie od innych ludzi. Dlaczego? Musicie sprawdzić sami.

Powiem Wam szczerze, że nigdy w życiu nie spotkałem kogoś kto w tak prosty, klarowny, docierający do mnie sposób przekaże taką wiedzę (…)